NovinkyPC

Oddworld: Soulstorm již brzy!

Oddworld: Soulstorm je větší, drsnější a odvážnější pokračování proslulé videoherní série a zároveň i druhý díl nové pentalogie započaté hrou Oddworld: New ‘n’ Tasty. Ujměte se opět role Abea, krajně neobvyklého mudokonského hrdiny, který nechtěně vyvolal povstání a teď mu nezbývá než vést své bratry Mudokony na cestě za svobodou.

Pokračujte v nerovném boji o přežití proti nejmocnější rase planety, disponující všemi možnými prostředky útlaku od propagandy přes biologické zbraně až po bezohlednou smrtící sílu. Pusťte se do průzkumu masivních, filmově ztvárněných 2,9D lokací plných úchvatných vizuálních prvků. Sbírejte suroviny, vyrábějte zbraně, vyzbrojujte svoje souputníky, řešte hádanky a bezpečně vyveďte na svobodu každého ze svých více než 1 000 následovníků. Nebo je zklamte a staňte se svědky vyhlazení celého druhu. A co tedy Soulstorm nabízí?

  • Akční dobrodružná plošinovka: Žánr plošinovek urazil dlouhý kus cesty a v Soulstorm je navíc obohacen o lehké RPG prvky. To s sebou přináší i vyšší rozmanitost, protože jen na vás teď záleží, jak budete hrát – jestli agresivně, nebo spíš rozvážně.
  • Vyprávění pro dospělé: Temný příběh se zvráceným smyslem pro humor, který ironickým způsobem odkazuje na to, co se odehrává v lidském světě.
  • Rozměr 2.9D: Dechberoucí lokace s obrovskou rozlohou a hloubkou. Herní plocha teď už není omezena na tradiční placaté plošinky viděné zboku.
  • Quarma (jako že Karma): Quarma funguje jako zpětná vazba v reálném čase a odráží vše, co ve hře provádíte. A vše, co ve hře provádíte, ovlivní i to, jak celá hra dopadne.
  • „Survival ekonomika“: Vybírejte nepřátelům kapsy, vykrádejte jejich skříňky, hrabejte se v odpadkových koších a pátrejte po vzácných surovinách. V prodejních automatech je potom vyměňujte za užitečné předměty, které vám poskytnou nové možnosti, jak si poradit s všudypřítomnými výzvami.
  • Vlastnoruční výroba: Využívejte nalezené suroviny a zboží z prodejních automatů k výrobě nových předmětů, které by bylo možné použít jako účinné nástroje proti nepřátelům a překážkám.
  • V množství je síla: Čím víc následovníků zachráníte, tím silnější bude vaše povstání. Svoje následovníky můžete obdarovávat vyrobenými předměty a bude záležet jen na vás, jak s nimi budou zacházet.
  • Poctivá herní doba: Při prvním průchodu vám hra zabere okolo 15 hodin. Lovci úspěchů a perfekcionisté v ní ale mohou snadno strávit i desítky hodin navíc.
  • Zasloužené odměny: Všechny úrovně obsahují bodovací systém, žebříčky, úspěchy a odznaky.

Akční dobrodružná plošinovka Oddworld: Soulstorm vychází krabicově  6. července 2021 pro herní konzole PlayStation 4 a PlayStation 5. Speciální Day One Oddition obsahuje navíc exkluzivní embosovanou plechovou krabičku s detailem Abeova tetování.

K včasné předobjednávce získáte také původní digitální herní soundtrack a 50stránkový digitální artbook od Pix’n Love.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button