ExkluzivněNovinkyTéma dne

Vydejte se na Gamer Pie – Herní festival v Brně!

Jako už tradičně “každý” rok se v Brně uskuteční již pátý ročník herního festivalu Gamer Pie. Těšit se můžeme na zajímavý program a bohatý seznam hostů. Akce začíná v pátek 31. března v Kino Art a pokračuje v sobotu 1. dubna 2023

Festival jako vždy nabídne řadu přednášek, herních projektů, workshopů, soutěží, a bohatého doprovodného programu v kterém se podíváme na současné projekty a témata české a slovenské herní scény. Probereme se tak norami videoher, ale i deskovkovými doupaty a zahrajeme si i na hrdiny.

Na Gamer Pie bude řada zajímavých hostů (jak jsme už uvedli na začátku). Pozvání přijali například Marian Ferko z Nine Rocks Games, který nám řekne o vzniku Spellcross, Roman “Tholdrin” Kutálek z Ashborne Games se pro změnu zaměří na tvorbu uvěřitelných světů a nebude chybět ani Rudolf Klenovský z Bohemia Interactive a přednáškou o Ylands EDU. Kompletní seznam hostů najdete samozřejmě na oficiálním webu akce.

Gamer Pie Aftermovie 2019

Na programu akce nechybí ani autorské hraní. S Vladimírem Kudělkou se tak podíváme na Afterglitch a v koridorech kina si budeme moct zahrát řadu her jako Grayton the Detective, Brave brain, Worm Up, Shadow seven a další. Nechybí ale ani stolní RPG hry jako Dračí Doupě 2, The One Ring RPG či Apocalypse Frame. O doprovodný program se pak postarají populární Krotitelé draků, Pixel Art Workshop s Davidem Bročkem a v neposlední řadě i Retrokoutek GGGC.

Celý herní festival navíc moderují Lukáš Grygar a Šárka Tmějová, takže se je opravdu nač těšit. Pokud tedy ještě nemáte lístky nezapomeňte si je ulovit na této stránce. Uvidíme se na akci!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button