MobileNovinkyPC

V Gwentu začali vánoční prázdniny

A co to znamená pro vás? Novou svátečně upravenou herní desku, unikátní výzvy, odměny a speciální nabídky ve store obchodu pro PC i iOS. Vánoční event bude probíhat od dnešního dne do 09. ledna 2020

Nová herní deska umožňuje výhru speciálních dárků, které získáte zabíjením posedlých sněhuláků, kteří se náhodně budou objevovat na desce v průběhu boje. Můžete tak získat unikátní záda pro vaše karty, zdroje, rámečky, avatary, ale i ultra-rare itemy.

Navíc do 2. ledna probíhá i souboj mezi Santa Crachem a Wraith of Yule. Tohoto eventu se samozřejmě můžete zůčastnit a podpořit tak jednoho z nich. Stačí plnit specifické výzvy a questy během probíhajícího eventu a získáte za ně body s odměnami. Podle toho která strana pak vyhraje dostanou hráči XP boost.

Ingame store dostane taky několik updatů a najdete v něm limitované nabídky jako balíček s Ultimátními prémiovými sudy, Shard úlomky, vánoční ornamenty: tituly, rámy, avatary a unikátním skinem pro Crach an Craite zvaným Christmas leader. Během celého eventu budou v shopu probíhat i 30% vánoční výprodeje.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button