NintendoPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Hračkářství Hamleys proniká do světa videoher

Světoznámý hračkářský řetězec Hamleys oznámil vstup do videoherního světa! Ve své pobočce na Regent Street v Londýně totiž otevřel oddělení gamingu. A co nabízí? Kromě aktuálních konzolí – PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X|S, Nintendo Switch – také nespočet videoher. Herní sekce má přes 123 metrů čtverečních a nachází se v přízemí sedmipatrové budovy.

Časem bychom rádi gamingové zboží dostali do dalších poboček Hamleys po celém světě, pro značku jde o přirozé rozšíření. Sumeet Yadav, ředitel Hamleys

V londýnském gaming oddělení v můžeme najít hry od všech předních vydavatelů, jde např. o EA, Capcom, Nintendo, Ubisoft, Rockstar Games, Bandai Namco anebo třeba Activision. Mezi konkrétní hry patří Ghost of Tushima, Mario Kart 8 Deluxe, Animal Crossing: New Horizons či Minecraft. Zákazníci si rovněž můžou zakoupit hráčské zboží vybraných značek, například Turtle Beach, XRocker nebo Power A.

Řetězec vznikl v roce 1760, na známou Regent Street se přesunul o sto let později. Do Česka se dostal před pěti lety, a to do Prahy do ulice Na Příkopě. Pobočka se mohla pyšnit nálepkou druhého největšího hračkářství v Evropě. Podle slov ředitele Yadava je rozšíření dalších poboček o herní sekce pouze otázkou času. To, za jak dlouho se objeví taková sekce i v Praze, bude tedy záviset na úspěchu za Lamanšským průlivem.

Patrik Broniek

Fanoušek počítačových her, esportu a hudby.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button