NovinkyPCPS4PS5

Assassin’s Creed Valhalla má za sebou nejúspěšnější launch série

Assassin’s Creed Valhalla během prvního týdne od vydání zaznamenává nebývalý úspěch. V prodejích aktuálně zaujímá první příčku před všemi ostatními tituly série.

Jak vyplývá ze zprávy Ubisoftu, týden po oficiálním vydání hry na Xbox One, Xbox Series X a Series S, nemluvíme pouze o velice úspěšném konzolovém startu, ale i o nejúspěšnějším PC startu, který kdy Ubisoft zaznamenal. Prodejům odpovídají i uživatelské recenze a lze tak říci, že pro Francouze je jejich poslední dílo skutečným hitem.

“Jsme neskutečně potěšeni nadšenými reakcemi hráčů a chceme našim fanouškům poděkovat za neskutečnou podporu!”, vyjádřil se v tiskové správě Julien Laferrière, producent Valhally. “Vydání hry uprostřed virové pandemie vyžadovalo od našeho týmu mimořádné nasazení a je skvělé vidět, že si hráči hru nakonec takto užívají.”

Podle Laferriéra je vydání AC Valhalla pouze začátek. Ubisoft má s obsahem hry ještě velké plány, díky kterým by si měla udržet hráče ještě dlouhou dobu. Konkrétně pak mluvíme o Expansion1: Wrath of the Druids a Expansion 2: Siege of Paris. První uvedenou expanzi můžeme pravděpodobně očekávat v průběhu jara 2021, oblehání Paříže je naplánováno na letní měsíce téhož roku.

Vedle nadšení z úspěšného launche hry, došlo i na zveřejnění několika úsměvných statistik. Hráči ve hře naběhali přes 4 miliony kilometrů a postavili kolem 55 milionů budov. Přes 3,5 milionu her Orlog skončilo vítězstvím a 1,8 milionu hráčů vyhrálo alespoň jednu chlastací hru.

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button