NovinkyPCXbox OneXbox Series X

High on Life je zpátky s novým DLC – High on Knife

Knifey se vrací v High On Knife DLC

High On Life od Squanch Games se podle Microsoftu v minulém roce prosadilo jako „největší uvedení hry pro jednoho hráče na Game Passu“, takže je přirozené, že se dočkáme nějaké té formy pokračování. Tím je samozřejmě nové rozšíření s názvem High On Knife, které přidá nové „plně realistické“ vesmírné prostředí a zcela nové postavy, včetně dvou nových zbraní namluvených dvěma vtipálky.

High On Knife bude mít strašidelnější a krví nasáklý průběh než původní hra, což potvrzují i záběry z krátkého upoutávkového traileru, který Squanch ukázali v úterý na živém přenosu Xbox Games Showcase Extended společnosti Microsoft. Jak to tak vypadá Knifey, váš plně inteligentní nůž namluvený Michaelem Cusackem v High On Life, dostane v DLC mnohem více prostoru.

High On Knife bude podle všeho obsahovat „hypernásilný nový upgrade“ (ať je tím myšleno cokoliv) pro Knifeyho a „tunu ještě podivnějších, vtipných a překvapivých věcí,“ uvedl v tiskové zprávě Mikey Spano, kreativní ředitel Squanch Games.

Ke Knifeymu se připojí i dvě nové zbraně: Harper, „bývalá vojenská pistole snažící se překonat svou minulost“, kterou namluvila Sarah Sherman (Saturday Night Live); a BALL, pinballová pistole „obsluhovaná chaotickým hejnem malých podivínů mluvících bláboly“, namluvená Alecem Robbinsem (pan Boop). V „hororově komediálním prostředí“ High On Knife budou hráči čelit novému zlu v podobě šéfa Muxe, jehož hlasem je Gabourey Sidibe (Precious, Empire).

V upoutávce na DLC, chybí hlas spoluzakladatele studia Justina Roilanda, který Squanch opustil na začátku tohoto roku poté, co bylo zveřejněno jeho zatčení týkající se sporu o domácím násilí. Obvinění proti Roilandovi byla stažena v březnu.

Cena a datum vydání High On Knife nebyly oznámeny. Vše, co víme je, že DLC vyjde v průběhu tohoto podzimu na PC a XboX X|S.

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button