NovinkyXbox OneXbox Series X

Xbox Live Gold odhalil hry na měsíc listopad

Následující měsíc si můžeme užít skutečně různorodou škálu her. Říjen je v tahu, takže hororovky necháme spát a vrátíme se zase do normálu. Pro předplatitele služby Xbox Live Gold tak čeká stará klasika, a nezapomíná se ani na uživatele dnes už legendární konzole Xbox 360. Tak se pojďme podívat co si na nás Microsoft přichystal.

Xbox Live Gold v listopadu

Moving Out

Hned od 1. listopadu si bude možné zahrát Moving Out. Kooperativní hra z roku 2020. Hráči zde přesouvají předměty během vyklízení nemovistosti a pomocí dodávky je musí dopravit na místo určení. Ale není to žádná sranda, protože fyzika si tady doslova a do písmene dělá co chce. Hru si užijeme po celý měsíc na Xbox One a Xbox Series X/S.

Kingdom Two Crowns

Od 16. listopadu do 15. prosince V roli panovníka se musíte postarat o své obyvatele a chránit je před hladem a útoky nepřátel. Prozkoumávejte široké okolí, upevňujte svoji moc a objevujte záhadné artefakty rozeseté různě po okolí. Hra je k dispozici na Xbox One a Xbox Series X/S.

Rocket Knight

2D raketová akční série představuje příběh, kdy se oblíbený hrdina vrací po 15 letech domů, aby našel své království v troskách. Na jeho lid útočí vlčí lidé a našemu hrdinovi Sparksterovi nezbývá než se chopit své raketové výbavy a dám jim trochu po čumáku. Titul bude k dispozici od 1. do 15. listopadu na Xbox One, Xbox Series X/S a Xbox 360.

Lego Batman 2

Příběh sleduje snahu Batmana, Robina a Supermana překazit plány Jokera a Lexe Luthora. Lex má totiž v plánu se stát prezidentem. COž asi chápete, že by nemuselo dobře dopadnout. Uvedení hry začne 16. listopadu a čas na překažení plánů Lexe a Jokera máte do konce měsíce do 30. listopadu. Hrát se může na Xbox One, Xbox Series X/S a Xbox 360.

Tak doufám, že máte členství nabité, protože listopad bude plný práce co se týká zachraňování a bojů. Jestli Xbox nemáte, tak to nevadí. I pro uživatele konkurenční značky se něco najde. Sony pořádá pro hřáče herní event.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button