HryNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition | Novinka

The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition gameplay trailer ukazuje nové DLC, ve kterém do hry přibude nový obsah s daedrickým kultem. Ten má mít nějaký tajemný plán s tomem a vaším cílem bude tento plán zmařit. Toto DLC má do hry přidat dungeony. Dobrodružství za branami Oblivionu, které má trvat celý rok, si hráči této multiplayerové onlineovky můžou zahrát už teď.

The Elder Scrolls Online: Flames of Ambition

Ve dvouminutovém videu můžete vidět spoustu akce, kultistů uctívajících pochybné modly, krásnou přírodu obklopující starý kamenný hrad a temné pevnosti. V této dějové lince také budete mít co dočinění s bojem s ohnivou magií. Také se postavíte Minotaurovi a dalším stvůrám.

Flames of Ambtion mají být dodatkem ke Gates of Oblivion. Další plánovaná DLC mají vyjít každý čtvrtrok. Jako první uvidíme Blackwood, který má nyní vydání naplánované tak, aby vyšel 1. června. Ke konci roku má taky vyjít další nový dungeon pack a nová storyline.

O TESO jsme psali už na konci ledna, kdy vyšel lákavý trailer na Gates of Oblivion.

O hře The Elder Scrolls Online

Elder Scrolls Online je MMORPG hra z prostředí světa her Elder Scrolls. V ní můžou hráči společně objevovat Tamriel. Hra vyšla 4. 4. 2014 pod Bethesda Softworks a na svědomí ji má vývojář ZeniMax. Dostupná je na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a Series S.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Back to top button