NovinkyPC

Epic Store rozdává Overcooked místo ARK: Survival?!

Ano i ne, tedy záleží jak se to vezme. Overcooked je opravdu tento týden zdarma pro každého, kdo si ho claimne v Epic Store nebo Epic Games launcheru, ale nemusíte se bát, že byste přišli o jednu z dodnes nejhranějších survival her ARK: Survival Evolved. Tu se totiž spolu i s oslavou Crystal Isles rozhodlo studio Wildcard přesunout na příští týden (konkrétně 11. června), vzhledem k aktuální situaci v US.

“Chápeme, že naše komunita se opravdu těšila na ARK in-game párty a spuštění Crystal Isles, a těšíme se na to, až vám ukážeme, co jsme si pro vás připravili. Cítíme však, že by nebylo správné oslavovat tak velký milník během aktuální situace. Myslíme si, že v tuto chvíli je potřeba, abychom respektovali ostatní a nechali zaznít jejich hlasy.”

uvedlo Wildcard ve svém prohlášení

Co to tedy znamená? Inu, že oslava i vydání ARK: Survival zdarma na Epic Store se posune o týden a vy tak máte příležitost získat navíc ještě Overcooked. Takže hurá na Epic Games Store a berte dokud je!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button