NovinkyPC

Lost Ark se představuje v pěti minutovém traileru

Nové blížící se MMOARPG Lost Ark zvládlo překvapivě nemožné a hráčům se představilo v pouhých pěti minutách. Říkáte si – je to možné? Překvapivě ano, je. V těchto pár minutách uvidíte, jakou si budete moci udělat jedinečnou postavu, jakou bojovou třídu si můžete vybrat, jak bude vypadat hratelnost a především se vám odhalí i kousek historie světa Arkesie. A překvapivě ano, tohle všechno i s několika dalšími vymoženostmi se dá ukázat v pouhých pěti minutách.

Jaké role nám hra nabídne?

Při vydání hry bude na výběr pět základních bojových tříd (časem bude rozšířeno): Mage, Gunner, Warrior, Assassin a Martial Artist. Každá tato bojová třída má navíc hned několik podtříd. Dostanete tak možnost vybrat si po určité době hraní jakým směrem se dál bude vaše postava vyvíjet. Půjde hlavně o dovednosti a schopnosti, které vám umožní vyladit postavu tak, aby co nejvíce vyhovovala vašim představám.

Je libo vlastní loď a pevnost?

Dalším velkým lákadlem je průzkum Arkésie. Svět je veliký, plný pokladů, různých bytostí a jiných postav, takže by vám neměla hrozit absolutně žádná nuda. Zajímavostí je také vaše vlastní loď. Budeme ji moci různě vylepšovat a cestovat i na místa, kam se hráči jen tak nedostanou. Což nás přivádí k ještě další věci – k vlastní pevnosti, kterou také můžete vylepšovat. Součástí hry je i výroba předmětů, jako jsou například léčivé lektvary. Samozřejmě ve hře nechybí ani raidy, dungeony a PvP arény.

Vývojářské studio Smile Gate překvapilo spoustu hráčů, když uvedlo že hra bude free-to-play. Vzhledem k tomu, co všechno Lost Ark nabízí je to opravdu s podivem. Navíc se nemusíme bát, že by hra nabízela buy-to-win prvky a kazila tak hratelnost, protože ruská ani korejská verze je nemá! Vydáte se tedy do světa Arkesie? Lost Ark vyjde na Steamu 11. února 2022 a podle všeho zabere první příčky nejhranějších MMORPG v Evropě dřív než napočítáte do deseti.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button