NovinkySeriály

Začalo natáčení 3. řady seriálu The Boys | Novinka

O obrovské kvalitě seriálu The Boys jsme vás již několikrát informovali. Nyní konečně začalo natáčení 3. série, která má dál utvrzovat postavu Homelandera jako naprostého psychopata. Jeden z autorů seriálu, Eric Kripke, zveřejnil na svém twitterovém účtu zlatou sochu nejsilnějšího a zároveň nejšílenějšího hrdiny Homelandera.

Nová sezóna se ponese v duchu pomsty, takže si budeme moci užívat šílenosti hlavního záporáka o to víc. Snad už i svět odhalí jeho šílenou hlavu. Do seriálu navíc přibude i nová postava Soldier Boy, kterou bude hrát herec Jensen Ackles (Lovci duchů, Smallville). Ten už zkušenosti s nadpřirozenými i superhrdinskými seriály má, takže by měl do osazenstva skvěle zapadnout.

Kdo je Soldier Boy?

Pokud nejste fanoušky komiksů, tak vás aspoň lehce na Soldier Boye připravím. Mělo by se jednat o parodii na Kapitána Ameriku, který se do týmu Sedmi musí dostat tím, že splní speciální úkol a pokud bude podle komiksů, tak se nechte překvapit, protože to bude stát za to. Hrdina měl navíc údajně také bojovat za Druhé světové války, je supersilný, superrychlý a má nezničitelný štít. Prostě Kapitán Amerika. Oproti marvelovskému hrdinovi ale nemá žádné výčitky svědomí a nevadí mu vraždit jednoho nepřítele za druhým.

Nevíme sice zatím, kdy bude mít nová sezóna premiéru, ale už nyní můžu říct jednu věc. Jestli si seriál udrží svojí kvalitu, bude se jednat o další pecku.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button