MobileNovinkyPC

Danmachi vyjde i na PC a mobilech

Seriál Danmachi, známý také jako Dungeon ni Deai o motomeru no wa machigatteiru no daró ka?, nebo Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?. Bude mít svou vlastní hru na mobilu i počítači. Tuto informaci vydalo studio KLab. Potvrdilo tím zároveň, že půjde o celosvětové vydání. Toto oznámení přišlo ve stejný den jako ohlášení 4. série tohoto japonského anime.

Danmachi se na televizní obrazovky vrátí až v roce 2022, hra zatím svůj oficiální termín nemá. Můžeme ale předpokládat, že minimálně rok vývoj zabere. KLab se pro co nejlepší zpracování hry rozhodl spolupracovat s týmem Aiming. Ten už zpracoval například Hunter x Hunter Greed Adventure, která vyšla na mobily. Momentálně připravuje tento tým i hru Dragon Quest Tact, založenou na stejnojmenném anime. KLab i Aiming jsou společnosti, které už delší dobu vytvářejí především mobilní hry a jsou největšími vývojáři her na japonském trhu. Hra bude pravděpodobně free-to-play.

O čem vlastně Danmachi je?

Danmachi začalo vycházet v lednu 2013. Autorem je Fujino Omori a ilustrátorem Suzuhito Yasuda.  Příběh vypráví o chlapci Bellu Cranelovi, který zasvětil svůj život bohyni Hestii. V tomto světě totiž sestoupili všichni známí bohové na zemi, aby žili s lidmi. Setkáme se tak například i s Loki (ano TOU Loki), Freyou nebo i Apollónem. Jak jsem již zmínil, hrdina se přidá k bohyni Hestii, ale zatímco ostatní bozi mají hrdinů spoustu, on je její jediný hrdina. Všichni tito dobrodruzi se vydávají na dobrodružství do tzv. Dungeonu, kde zabíjí příšery a za ty získávají peníze. Abychom příběh nespoilerovali více, shrneme to v pár slovech.

Skvělý příběh. Smíchání tradičních světových bohů a smrtelníků se schopnostmi se prostě neomrzí. Bell Cranell je příjemně naivní hlavní hrdina, který věří v dobro lidí. Bohyně Hestia je taková ta typická anime holka. Velká prsa a zvláštním způsobem toužící po hlavním hrdinovi. A pokud jste si  na začátku přečetli celý název anime tak takových Hestií je v celém anime spoustu. Zároveň se ale jedná o skvělé shounen anime, které zabere ani ne víkend.

Pokud vás tento krátký popis navnadil, zkoukněte anime a potom se začněte těšit na připravovanou hru.

https://www.youtube.com/watch?v=tn63r5o6kfs

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button