NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Nové záběry z Dying Light 2 přibližují některá monstra

Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je pokračování zombie survival akce Dying Light. Na začátku roku jsme měli možnost shlédnout první pořádnou prezentaci, kde jsme dostali jak datum vydání tak obrovské množství informací o druhém díle. Dneska tady máme zbrusu nový gameplay trailer, ve kterém máme možnost vidět některá monstra, která během hraní Dying Light 2 potkáme.

Dying Light 2 rozhodně nebude procházka růžovou zahradou

Celý gameplay trailer se nám nese ve velmi potemnělém duchu. Záběry výborně naznačují celou atmosféru hry během nočního hraní. Je vidět, že svět se po událostech prvního dílu změnil k nepoznání, a lidstvo prakticky neexistuje. Během videa máme možnost zahlédnout některá monstra, která nám určitě nedají spát. Zároveň trailer ale neukazuje žádný způsob boje s monstry a můžeme tak vidět jasnou ukázku toho, že v Dying Light 2 bude záležet i na stealth postupu. Záleží tedy čistě na vás, kterou cestu zvolíte.

Parkour na denním pořádku

Je super vidět, že během hraní nikam nezmizel parkour prvek z první hry. Jestli někde, v nějaké hře, byl free roam provedený absolutně úžasně, tak v prvním Dying Light. Jak už jsme informovali, Dying Light 2 přinese až 3000 nových parkour animací, což slibuje opravdu parádní zábavu. Hrozně rádi vidíme, že čas, který si Techland vzalo na vývoj celého pokračování se skutečně vyplácí. Hra vyjde už 7.prosince pro PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, and Xbox Series X/S. Už máte svou předobjednávku nebo stále váháte? Nezapomeňte taky, že v současné době můžete koupit první díl Dying Light až v 66% slevě na Steamu!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button