NovinkyPC

Další update Fallout 76 na scéně! | Novinka

Všichni Fallout fandové, zbystřete! K dnešnímu dni nám Bethesda spouští další update k vaší oblíbené hře a jedná se o velké vylepšení nejen inventáře, ale i loot / inventory managementu. A co přesně nám tam teď přibyde a co vylepšili? Podíváme se na to společně bod po bodu a já se vám to pokusím vysvětlit, jak umím nejlépe

Kolik uneseš?

Prvním a podle mne nejdůležitějším bodem, je zvětšení limitu stash inventáře. A to rovnou o celých 50% – z 800 na 1.200 liber (slovy z osmiset na dvanácet, a to se vyplatí!). Bethesda přímo vzkazuje: “Doufáme, že toto zvětšení pomůže všem potřebám vašeho inventory managementu!

Máš bordel v inventáři?

Další na paškále je náš oblíbený Pip-Boy. Tam k dnešnímu dni vznikají tři nové záložky pro lepší orientaci v invenáři. Konkrétně tedy: New; Armor; Food / Drink. V New najdeme veškeré nasbírané předměty z aktuální herní relace (log in / log out) seřazené od nejnovějšího, po nejstarší. Armor nám zase odděluje prvky brnění od oblečení, takže se nám tam už nebudou konečně motat (juchůůůů)! No a Food / Drink je snad jasnej, ne? Hádejte! Tato záložka nám nově řadí obyčejné nakažené jídlo pryč od léků a sér, které zůstanou nadále v Aid.

Kolik to váží?

Třetí dnešní novinkou není zas taková gamebreaking změna, ale spíše zjednodušení inventory managementu (o čemž je celý update). Nyní vidíme váhu stacku. Všichni to známe. Jdeme lootit, nahrabeme hrozně aluminia a jakmile to vysypeme do stashe, tak je full. No, teď krásně vidíme váhu jedné jednotky a celého označeného stacku.

Již žádné zbytečné cesty!

A poslední vybrečenou změnou přímo od hráčů jsou vending machines. Brečeli jsme, až se Bethesda slitovala. Dala nám možnost vědět, co je ve výdejových automatech ostatních hráčů ještě předtím, než se tam vydáme. Respektive, kolik legendárek se dá pořídit a kolik hvězd a kusů tam mají. A to všechno je vidět už přímo z mapy. Konkrétně vidíme kolik tam je 1*, 2* a 3* zbraní a zbrojí, stejně jako počet obyčejných zbraní, léků atd.

A to ani nezmiňuji spoustu in-game eventů, které nám stále sází na talíř. Ve hře je díky tomu stále co dělat a já jsem jen rád, že se Bethesda a slavná série Fallout díky píli a úsilí studia vzdaluje od svého stinného startu.

MikeGuitarize

MikeGuitarze je hlavně špatný muzikant, beznadějný producent, netalentovaný skladatel, zlá osoba a ještě mnohem horší hráč. Avšak za nic se bohužel nestydí... Jeho plky a snahu o umění můžete sledovat na Twitchi, FB, nebo Instagramu. Taky somruje o kačky na nové CD na Patreonu. Toss a coin to you Mike! Jediný co má k plusu je jeho andělská krása ;-)

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button