NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Atomic Heart – RTX trailer | Novinka

Není to tak dlouho, co jsme slyšeli o chystané hře Atomic Heart od studia Mundfish. Teď se ale Atomic Heart připomíná novým trailerem, který nám ukazuje, jak bude ve hře vypadat mnohými oblíbená technologie RTX (REAL-TIME RAY TRACING EFFECTS), která simuluje osvětlení tak, jak jej známe z reálného světa.

Vypadá to, jako by tvůrci Atomic Heart chtěli novým trailerem něco naznačit k aktuální situaci ve světě? Už podle názvu traileru má někdo z tvůrců nejspíš trochu zvrácený smysl pro humor. A to většina z nás má rádo. Každopádně na tomto traileru je nejdůležitější, jak studio neustále hru posouvá dál.

Každý trailer, který na Atomic Heart vidím, mě o něco víc navnadí. Hra dle trailerů vypadá jako mix Fallout 4, Bioshock, Doom a Singularity. No a navíc je to zasazený někde hluboko do Ruska a jak všichni víme, Rusko není země, to je životní styl. Tak uvidíme, co vše nám hra nabídne. Podle mě se máme opravdu na co těšit, ale bohužel, kvůli pár odkladům hry si ještě chvilku počkáme. Mělo by to ale být letos!

A teď vážně: video a zpracování dle mě vypadají úchvatně. Sice hra bude zřejmě náročnější, ale za kvalitu se platí. Pokud vás zajímají nároky hry na hardware, tak mrkněte na článek od Dalibora – Nové detaily a systémové požadavky pro hru Atomic Heart.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button