MODSNovinkyPC

Skyrim mód Wyrmstooth se vrací do hry | Novinka

Skyrim mód Wyrmstooth se po několika letech vrací zpátky do hry. Hráči se v něm v roli Dragonborna vypraví na cestu, aby porazil draka sužujícího lodě na ostrově Wyrmstooth. Tam je čeká hromada sidequestů a velký dungeon. Mód se vrací do hry po pěti letech, kdy jej jeho autor Jonx0r znepřístupnil. Nyní je Wyrmstooth kompatibilní i se Skyrim Special Edition.

Na TES Wiki se můžeme o tomto fanouškovském módu dočíst, že je jedním z největších módů pro Skyrim. Někde se dokonce uvádí, že je ve velikosti plnohodnotného DLC. Celý mód je plně namluvený, obsahuje několik questů a obrovský dungeon. Představuje více jak třicet nových postav, velkou mapu na prozkoumávání, nové ingredience ke sbírání, dungeon puzzle, nový shout Fiik Lo Sah, nové spelly, nové hudební nástroje a mnoho dalšího.

Skyrim mód Wyrmstooth si můžete stáhnout na stránkách Bethesdy, nebo na NexusMods. Tak co, zkusíte si tento epický dračí quest taky zahrát?

Moderská komunita, která se okolo Skyrimu vytvořila, dotáhla několik moderů i k programování vlastních her. Stejné to je i pro autory Enderal: Forgotten Stories, kteří začali tvořit vlastní hru. A co se týká onlineovky The Elder Scrolls Online, tam se nedávno přidal obsah z Oblivionu.

Kristýna "Rem" Dostálová

Vypařenka, která ráda paří, čte, píše a skládá hudbu. Když nedělá nic z toho, běhá po lese v kostýmu elfa při aktivitě, které se říká LARP. Důležitým okamžikem jejího života se stal den, kdy začala pařit Skyrim. Zbytek, jak říkají, je už legendou.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button