NovinkyPS4PS5

Známe datum vydání God of War: Ragnarok?

Rok 2022 se zatím jeví jako jeden z nejsilnějších za poslední roky. Herní plány velkých studií se jenom kupí a velké releasy tady máme už z kraje příštího roku. Musíme k tomu přičíst fakt, že se nám pár her přesunulo z konce roku letošního. Nicméně rok 2022 zatím vypadá fakt nadupaně. A svoje si od tohoto roku slibuje i PlayStation. Hráči na modrých konzolích se prozatím dočkali pouze Remake Demon´s Souls a nového Ratcheta. Není divu, že hráči začínají být trošku netrpěliví a horlivě očekávají sebemenší zmínky o těch opravdu masivní AAA titulech společnosti Sony. Co kdybychom vám řekli, že známe datum vydání God of War: Ragnarok?

Pokračování po 4 letech?

Série God of War v roce 2018 zažila přerod. Od bláznivé mlátičky řeckých bohů z dob PS1 a PS2, jsme se v roce 2018 dostali do úplně nového prostředí severské mytologie. Odin a Freya si řekli , že je vynikající nápad poškádlit Krata, který se navíc sám pral s otcovskou rolí a sekání hlav mu asi zrovna nešlo na mysl. God of War přinesl nový bojový systém, dočkali jsme se plného third-person akčního zážitku a mohli jsme zažít některé epické bitky. Není divu, že si tento díl získal srdce všech Kratových fanoušků.

Nový God of War: Ragnarok až na podzim?

Teď už ale k domnělým leakům. Podle oficiální PlayStation database se totiž některým internetovým kutačům podařilo odhalit pravděpodobné datum vydání pokračování cesty Krata a jeho syna Atrea. Příští rok to už budou 4 roky od vydání prvního dílu a protože jsme během letošního roku dostali jak trailer na hru tak samotný gameplay, může to naznačovat, že hra je ve finálních fázi vývoje. Podle informací, které se tak dostaly na světlo světa, se nový God of War: Ragnarok chystá na světlo světa 30. září 2022. Hra půjde jak na konzole PlayStation 4 tak PlayStation 5 a bude obsahovat české titulky. Jestli je tohle opravdu reálné datum vydání, nebo se jedná pouze o tzv. place-holder se dozvíme během příštích měsíců. Nicméně Ragnarok is coming! A my se nemůžeme dočkat.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button