Novinky

Střípky informací k novému Spider-manovi od Sony

Jak asi všichni moc dobře víte, na podzim se dočkáme pokračování velmi úspěšné hry Marvel´s Spider-man od SONY. Tentokrát půjde o standalone titul Miles Morales. Kreativní ředitel Brian Horton nám odkryl trošku víc informací z připravované exkluzivity pro playstation 5.

Již od začátku vývoje příběhu s Peterem Parkerem jsme věděli, že story linka s Milesem musí mít vlastní herní titul. Chceme hráčům přiblížit jeho multikulturní backstory, kompletně nový příběh, další nepřátele a unikátní questy. Toto vše v již dobře známém herním prostředí města New York city. Hra se bude odehrávat v zimě asi rok po událostech první hry. Je chvíli před svátky a válka mezi energetickými společnostmi a high-tech armádou právě vypukla. Uprostřed toho všeho se ocitne Miles Morales.

Abyste měli určitou představu o velikosti tohoto standalone můžete jej srovnat s Uncharted: The Lost Legacy. Bude se jednat o srdceryvné a důležité rozšíření příběhu. Dále by měla hra, jako jedna z prvních prezentovat skutečnou sílu nové konzole od Playstationu. Stejně tak jako oznámený Ratchet by i zde měly být buďto instantní nebo žádné loadingy, Ray-tracing, 3D audio a plně využitý bude také nový controller. Všechy charaktery byly skenovány pomocí 4D technologie pro dosažení ještě realističtějšího provedení hry.

“Mnoho z vás se také ptá co je s Peterem. Zda je v pořádku a jak se mu daří po událostech první hry. Můžeme vás ujistit, že Peter je v absolutním pořádku. Máme ještě toho spoustu co říci k Peterovi příběhu. Nyní ale je spotlight pro Milese. Považujeme jeho linku za kritickou pro rozšíření tohoto universa”. Pronesl ředitel hry Horton.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button