HryNovinkyPC

Corepunk – další mučení v podobě hrané ukázky

Na trhu máme MMORPG hry, máme tu MOBA hry, ale zkombinovat tyto dva žánry do jednoho titulu? Corepunk je počin od vývojářů z Artificial Core, který se přesně o tohle snaží. World of Warcraft z top down pohledu nezní až tak zle a co si budeme povídat, okoukaný koncept to rozhodně není. Konkrétně tomuto titulu jsme se na našem webu už párkrát věnovali, ať už se jednalo o samotné představení hry, nebo ukázku detailní tvorby postav a hratelných tříd. Vývojáři na svém titulu stále pilně pracují a občas své fanoušky “nakrmí” nějakým tím videem ze hry. Tentokrát nám představují více jak patnáctiminutové gameplay záběry z PvE combatu.

Nahodíme lupu a jdeme na to, co v ukázce vlastně vidíme? Jedná se o klasické farmení, které je MMORPG hráčům moc dobře známé. První co nás zaujme je grafika. Samozřejmě není to žádná hyper realistická věc, celý svět je kreslený, ale příjemný na sledování. Animace postav jsou plynulé, schopnosti postav hází fajn efekty, minimálně traileru není co vytknout. Další na řadě je akce! První, co mě zaujalo, je rozhodně zvuk. Často se na tento aspekt zapomíná, ale Corepunk nic nepodceňuje. Souboj je plný bouchání, švihání i pokřiků hrdinů. Máte jednoduše pocit, že se na bojišti neustále něco děje a to je dobře. V top down pohledu se nejedná zrovna o zběsilou akci a tak je zvuk věc, která musí bavit.

Beta testování za dveřmi

Hratelné postavy navíc navzájem spolupracují a my se tak dočkáme tradičních rolí healera, tanka, dmg dealera. Agro nepřátel skáče z jednoho na druhého a hráči se tak budou muset opravdu ohánět. Nejedná se tu prostě jen o statické mlácení na jednom místě. Uspokojivá je i porážka nepřítele, alespoň co se dá z traileru soudit. Podle mě další důležitá věc protože pokud máte hru založenou na mlácení NPC nepřítel, musí vás to bavit, musí se to líbit. Corepunk rozhodně hráče zaujal a jeho fanouškovská základna se pomalu rozrůstá. Vydavatelé momentálně lákají na uzavřenou betu, která se koná v listopadu tohoto roku. Už máte vyplněnou přihlášku?

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button