NovinkyPS5

Playstation 5 Hardware: Na co se těšit?

Pravděpodobně jste se stejně jako já v první vlně prodeje Playstation 5, k nové konzoli ani jejímu hardware nedostali. Jestli jste jeden/jedna z těch, co měli štěstí a mají nejnovější konzoli od Sony doma, tak gratuluji. Avšak netruchlete Sony na vás myslí, a tak si novou konzoli i její hardware můžete zblízka prohlédnout v novém Playstation 5 Hardware traileru. V něm máme možnost si velmi zblízka prohlédnout jak samotnou konzoli, tak i její doplňky.

A na co se můžeme těšit? Samozřejmostí jsou ovladače, které svým bílým designem doplňují konzoli. Abyste si měli ovladače kam odložit je tu dobíjecí stojánek. Chcete, aby vás spoluhráči viděli? Nebo jste streamer a potřebujete, aby vás fanoušci viděli? Proto tu je zbrusu nová kamera taktéž bílá. A pro ty, co nechtějí budit své nejbližší při nočním spaní, nebo prostě nebydlí sami, jsou tu samozřejmě sluchátka s dokonalým 3D zvukem. A pokud plánujete používat konzoli jako televizi i pro vás Sony něco má, a to krásný, nový a samozřejmě bílý ovladač. Vším se samozřejmě můžete kochat i na oficiálních stránkách. No zdá se, že Sony myslela na vše. Tedy kromě dostatečného množství konzolí při spuštění prodeje.

Ještě máte pár posledních dní na to, abyste se zapojili do naší vánoční soutěže o skvělé ceny. Nevíte, co dát svému hráči na Vánoce, připravili jsme pro vás pár tipů. A nakonec se můžete blíže seznámit s naší redakcí, prostřednictvím našich oblíbených knížek.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button