NovinkySeriály

The Mandalorian se pustil do třetí řady

Herec Carl Weather, který v seriálu představuje vůdce cechu lovců prozradil, že práce na třetí řadě seriálu Mandalorian začínají. Oznámil to prostřednictvím svého Twitter účtu. Druhá seźona skončila na konci minulého roku. Ale všechny chmury jsou zažehnány. Sice neznáme datum vydání, ale odhady znějí, že příběh lovce Manda a Baby Yody se objeví na konci příštího roku.

O čem pokračování seriálu Mandalorian bude?

Děj třetí řady zatím vůbec neznáme a tak je zahalen rouškou tajemství. Ale není těžké se domnívat o co půjde. Darksaber je nyní v držení Din Djarina a to jiště zkomplikuje pár souvislostí s postavou Bo-Katan Kryze.

A další postava, která určitě zamíchá karty je Moff Gideon. Ten se titulu záporáka nezbaví ani ve třetí řadě. Podaří se mu konečně unést malého Grogu a využít ho pro svůj vlastní prospěch? Uvidíme. Navíc představitel nedávno na GalaxyConu prohlásil toto:

„Pořídím si toto dítě, a to z úplně jiného důvodu, než si mnoho lidí myslí. Toto dítě má kouzelnou sílu, je mu 50 let a vidí budoucnost. Chceme, aby všichni v této show nakonec věděli, že toto dítě může zachránit náš vesmír.“ 

To by mohlo naznačovat, že se postava Baby Yody objeví i ve třetí sezóně. Lepší, silnější a vyspělejší po tom, co si ho odvezl Luke Skywalker k výcviku. Nechci předbíhat, ale bude to asi pěkná jízda.

Seriál nám opět přinese stanice Disney+, ale na to si ještě nějakou dobu počkáme. Ale víte co se blíží do kin? Další film ze čtvrté fáze MCU. Těšíte se na Eternals?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button