NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Hráči na PS5 a Xbox Series X/S se v GTA Online dočkají upgradu vozidel a mnoho dalšího

Společnost Rockstar Games slíbila s příchodem GTA Online na konzole nové generace spoustu vylepšení. Nejen vylepšení výkonu, vyhlazení textur, ale také možnost upgradu vybraných vozidel co se týká rychlosti a vizualizace. Tato hra se drží na popředí nejpopulárnějších her už dlouhých osm let. To si zaslouží vskutku velký respekt. A myslím, že dlouho se ještě držet bude.

Hráči GTA Online na PS4 a Xbox One mají bohužel smůlu

Toto vylepšení si užijí pouze vlastníci konzolí nové generace. Hráči na PlayStation 4 a Xbox One utřou nos. A to nemluvím o hráčích na PlayStation 3 a Xbox 360. Těm bude dokonce služba GTA Online v prosinci ukončena. Takže si zahrajou už maximálně singleplayer.

Toto vylepšení je pravděpodobně jen špička ledovce. Rockstar Games si určitě nachystalo spoustu dalších vychytávek. Jen si musíme počkat, až se rozhodnou nám to vykecat. Když mělo vyjít GTA V pro PS4 a Xbox One, tak s sebou přineslo textury s vyšším rozlišením, nabídlo pohled z první osoby, prostorové vyhlazování a spoustu dalších věcí. Takže dle mého názoru nám spadne čelist, až uvidíme GTA V v novém kabátu.

Grand Theft Auto V si na konzolích nové generace zahrajeme už 11. listopadu tohoto roku. Ale do té doby: co zkusit třeba další díl komiksu ze série Dragon Age: Dark Fortress?

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button