MMO NovinkyNovinkyPCTéma dne

MMO Novinky #36 – Nové světy k prozkoumání

Máme tu 44. týden, tedy do Vánoc nám zbývá už jen pouhých 7 týdnů, tak abychom vám trochu ulevili od stresu, přinášíme vám MMO Novinky #36. Neverwinter přináší druhý milestone ve svém současném příběhovém rámci. Lineage spouští celosvětovou betu své nové mobilní hry. Niantic přináší špatné zprávy o mobilním světě Harryho Pottera. A máme tu nějaké ty dobré zprávy pro fanoušky Elder Scrolls Online na PC a MACu. Dneska je toho dost, tak vzhůru do toho.

Neverwinter

Do příběhu Neverwinter Echoes of Prophecy přichází druhý milník Prophetic Retelling. Hráči i nadále pokračují ve své výpravě za odhalením tajemství Cult of the Dragon a důvodu jejich návratu. Hrdinové mají tentokrát za úkol zničit jednotlivé kultistické buňky po celém Faerûnu. Samozřejmě na vás čekají i odměny jako společníci Neverwinter Knight a Corbin the Venerated. Tento milník poběží až do 1. 12., kdy začíná třetí milník, který je naplánován až do 10. 1. Podrobnější informace, ostatně jako vždycky, naleznete na oficiálních stránkách.

Lineage 2M

Lineage 2M je mobilní MMORPG založená na Lineage 2 a nyní probíhá celosvětová otevřená beta. Čeká na vás 22 bossů. Veškerý váš progres bude bohužel vymazán než bude hra oficiálně spuštěna později tohoto roku. Avšak na ty kteří dosáhnou určitého levelu, boudou při spuštění čekat nějaké ty odměny. Beta je dostupná jak pro Android tak i pro iOS. Lineage 2M je přímý portem Lineage 2 a čeká na vás tedy stejný otevřený světa včetně 31 tříd na vybrání. Takže pokud jste někdy chtěli hrát Lineage na pochodu teď k tomu máte skvělou příležitost.

Harry Potter: Wizards Unite

Bohužel přinášíme špatné zprávy pro fanoušky Harryho Pottera a mobilních her. Niantic oznámil, že ukončí k 31. 1. 2022 Wizards Unite. Už dříve tohoto roku oznámili ukončení Catan: World Explorers a nyní tedy končí s Harry Potterem. Vývojáři připravují rozuzlení celého příběhu, což přinese nový obsah, více eventů a změny existujícího gameplaye. Hráči navíc dostanou bonusy, čas vaření lektvarů se zkrátí. Vypustí zbytek smrtících nepřátel včetně Dolores Umbridge, Luciuse Malfoye, Bellatrix a samotného Voldemorta. Aplikace bude odstraněna z Google Play, Galaxy Store a App Store 6. 12., ale hráči kteří jí již mají nainstalovanou, samozřejmě mohou hrát až do data uzavření.

Elder Scrolls Online

Deadlands jsou nyní dostupné nan PC a MACu a jsou začátkem konce příběhového rámce Gates of Oblivion. Přídavek otevírá zónu Deadlands a město Fargrave, které slouží jako útočiště. Nové zóny přináší nové příběhové úkoly a nové světové bossy. Kromě samostatného příběhu nabízí Deadlands i tři bonusové úkoly, které mohou být odemčeny jen po ukončení hlavních příběhů Blackwood a Deadlands. DLC je dostupné v Crown Store za 2000 Crowns a zdarma pro členy ESO Plus. Více informací naleznete opět na oficiálních stránkách.

Tak to byly MMO Novinky #36 s trochou špatných zpráv, ale ty ostatní to snad vyvážily. Tak zase příští týden.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button