NovinkyPC

Yoru, nový agent ve Valorantu

Na YouTube kanále FPS střílečky Valorant se konečně objevil první cinematic trailer odhalující nadcházející druhou epizodu a společně s ní přichází i nový agent jménem Yoru. Yoru je japonský infiltrátor, který se pomocí trhlin v realitě dokáže nepozorovaně přemisťovat z místa na místo. Díky tomu dokáže velmi efektivně zabíjet své protivníky.

RETAKE // Episode 2 Cinematic – VALORANT

Ability

Z dostupných leaků už předběžně víme jaké schopnosti Yoru ovládá. Pojdmě si o nich něco povědět. První schopností je FAKEOUT – ozvěna, která napodobuje zvuky kroků. Druhou schopností je GATECRASH – teleport, díky kterému se Yoru může dostat z boje na bezpečné místo. Třetí schopností je BLINDSIDE – Yoru hodí nestabilní dimenzionální fragment, který exploduje po dotyku se zemí. Poslední schopností je takzvaný DIMENSIONAL DRIFT – Yoru si nasadí masku, díky které dokáže vidět mezi dimenzemi. Pokud je Yoru v jiné dimenzi, stává se neviditelným.

Battle pass

Společně s epizodou dvě přichází i nový battle pass, který bude dostupný do 1. března. Dále Riot Games chystají bundle s názvem Run-It-Black, ve kterém najdeme ty nejoblíbenější skiny z první epizody.

Ve Valorantu se Yoru společně s epizodou dvě a novým battle passem objeví již 12. ledna.

Když už jste u toho, koukněte na naší recenzi Valorant: Návykový mix známých FPS titulů.

Martin "realN8TN" Bizoň

Milovník filmů, seriálů, her a hudby, který si sem tam i něco málo přečte.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button