NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Back 4 Blood se dočká rozšíření. A dřív než si myslíme

Titul Back 4 Blood odstartoval svůj vstup na herní scénu opravdu skvěle. Hned zkraje se aktivního hraní zaznamenalo více než 6 milionu hráčů. Možná je to i tím, že hra byla k dispozici v den vydání na Xbox Game Pass. Turtle Rock Studio tak může slavit a začít z Back 4 Blood těžit maximum co to jen půjde. Snad jim to vydrží.

Na oficiálním herním Twitter účtu vývojáři prozradili, co se s hrou bude dít dál v následujících měsících. A není to zrovna málo. Zlepšení herní kvality a opravy chyb budou k dispozici už tento měsíc.

V prosinci se zase necháme obohatit prázdninovou akcí, novými kartami nebo i novou herní oblastí. A pořád to není všechno. Co takhle si zahrát sólo offline v rámci kampaně? To zní fajn ne? V roce 2022 přibudou do hry další karty a také nová obtížnost, nový režim kooperativního hraní a další vychytávky. Tohle vše si hráči užijí v rámci free updatu hry.

A pak je tu i druhá stránka a tou je placené rozšíření. Tvůrci ho pojmenovali Tunnels of Terror a přinese s sebou nejen nové skiny a zbraně, ale i herní aktivity. Druhé a třetí rozšíření, je naplánováno také na příští rok, ale bohužel u těch neznáme vůbec nic. Dokonce ani název. Myslím že pro začátek toho je ale víc než dost. Nemám pravdu?

Jasně že mám. A taky tvrdím, že Spider-Man patří do party Marvel´s Avengers už od začátku. Sice se někde flákal, ale konečně se taky dočká. Bohužel si ho ale nezahrajou všichni.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button