NovinkyXbox OneXbox Series X

Microsoft obrací, zdražovat se nebude | Novinka

Není to ani den, co se objevilo info, že Microsoft hodlá zdražit měsíční subscription pro Xbox Live Gold. Zdražit se měl pouze měsíční a tří měsíční renew. Půl rok a rok měl zůstat stejný. No, dneska je tomu zase jinak.

Uznejme chybu, neschováme hlavu do písku

Xbox na svém twitteru oznámil jednoduchou zprávu. “Vyslechli jsme Vás, a vracíme zpět ceny Xbox Live Gold”. Krátké, stručné, jasné. Můžeme spekulovat z jakého důvodu k tomu přistoupili. Jestli to byl vyloženě obrovský tlak ze stran reakcí lidí na internetu nebo to bylo interní.

Z mého pohledu je to rozhodně skvělý krok. Možná to někteří z vás nebudou chtít slyšet, ale vše tohle se vrací k omluvě CD Projektu za stav Cyberpunku. Vypadá to, že když se omluvila taková společnost jak CDPR, ostatní studia uviděla, že je možné se veřejně omluvit a nezavírat oči před zpětnou vazbou. Na druhou stranu, pokud to bylo vyloženě na základě zpětných reakcí, nemusí to být jen plus. Jakmile někdo neudělá to, co hráči na internetu budou požadovat a hráči si zvyknou, že si dokáží vše vybrečet, může se to odrazit na konečném hodnocení hry. To je ale jen spekulace.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button