NovinkyPCPS4Xbox One

Dying Light: Hellraid obdrží další rozšíření

Přestože by se mohlo zdát, že po oznámení data vydání pro Dying Light 2 se na první díl konečně zapomene, není to pravda. Techland nezapomíná na svůj dosud nejúspěšnější zombie titul a pro Dying Light: Hellraid si připravil nové rozšíření. Je pravdou, že v tomhle DLC nebojujeme proti klasickým zombíkům, ale spíše proti kostlivcům. Pokud máte první Dying Light rádi, je tenhle obsah přímo pro vás.

Dying Light: Hellraid obrží dva herní módy

Celé rozšíření se jmenuje Dying Light: Hellraid – The Prisoner. Do hry tak přibydou dva herní módy. Jeden story mod, kde budete hledat postavu jménem Lucius, abyste mu pomohli v jeho boji proti Anat. Druhý mód je klasický raid ve kterém budete likvidovat obrovské počty kostlivců a dalších nepřátel. Všechno je zasazeno v onom středověkém prostředí, které přineslo DLC Hellraid.

Nové zbraně i noví enemáci

K likvidaci kostlivých zombíků vám bude k dispozici i nový arsenál. Především nový luk Corrupted Justice by měl být váš nejlepší kamarád. Mimo boje na dálku tady máme i novou sekeru zvanou Bonecruncher. Tahle obouručka bude v poslední chvíli ta nejlepší záchrana proti hordě zombíků. Mimo nových zbraní hra přidává i pár nových enemáků a změnilo se také celkové nasvícení hry. Hra dostala také úpravu ozvučení, vylepšený inventář nebo změny na minimapě. Update toho přináší víc než se může na první pohled zdát a Techland zatím pumpuje do prvního Dying Light stále nový obsah. A za to jsme moc rádi.

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button