NovinkySeriály

Star Wars: The Bad Batch – Klony, které si nejsou podobné? | Novinka

Star Wars: The Bad Batch přišlo 4. května (tedy na Star Wars den) na naše obrazovky. No na naše vlastně ne, protože my v České republice stále ještě nemáme přístup k Disney+. Toho se snad dočkáme v druhé polovině tohoto roku, ale zatím nic není oficiálně potvrzené. Takže na jakou novinku zase nebudeme mít možnost koukat?

The Bad Batch je nový seriál, který byl včera uveden na Disney+ 70minutovým pilotním dílem. Seriál vypráví příhody pěti klonů, které se tak trochu nepovedly. Patří do experimentální várky Clone Force 99 a geneticky se liší od ostatních, díky čemuž získal každý unikátní schopnost. Tak si je představíme. Hunter je vůdcem skupiny a jeho specialitou je stopování. Tech má zase nadání pro technologii a vědu (hlavně pro lingvistiku) a žádné dveře před ním nejsou v bezpečí. Crosshair je nejlepším střelcem skupiny, má občas problém s autoritami, ale vždy zasáhne svůj cíl. Tahounem týmu je Wrecker, jehož předností je jeho super síla. Většinou je neohrožený, ale zhruba tak do chvíle, kdy se octne vy výškách. Posledním nejnovějším členem je Echo, který je napůl klon a napůl droid. Nějakou dobu byl vězněn Separatisty, kteří jej kyberneticky upravili. Jak se Republika pomalu transformuje v Galatické impérium, musí se skupina rozhodnou, na kterou stranu se přidá. Zda ke svým bratrům ve zbrani, stormtrooperům, či se uklidí někam daleko z dosahu Impéria. To se pravděpodobně dozvíme v průběhu Star Wars: The Bad Batch, který bude vysílán každý pátek na Disney+. No, snad se toho taky brzy dočkáme.

Nemáte ještě dost čtení? Tak si zavzpomínejte na Vietcong, nebo mrkněte na recenzi Monster Energy Supercross 4.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button