FilmyNovinky

Film Borderlands obsadil další postavu, je jím Atlas | Novinka

Jedna z nejprodávanějších her světa, Borderlands, bude mít svůj vlastní film. Tvůrcem tohoto snímku bude Eli Roth. Už dříve bylo obsazeno několik dalších herních postav a všechny mají ztvárnit známí a slavní herci. Uvidíme Cate Blanchet (jako Lilith), Kevina Harta (jako Roland), Floriana Mountenau (jako Krieg) nebo Jacka Blacka (jako Claptrap). Toto hvězdné obsazení rozšíří Edgar Ramirez jako Atlas: The Undoing.

Kdo je Atlas?

Ve hře Borderlands je Atlas obchodníkem a výrobcem zbraní, a to hlavní, nejmocnější osobou ve vesmíru. Režisér filmu Eli Roth věří, že Edgar Ramirez je pro roli tím nejlepším hercem: „Jaká neuvěřitelná čest mít herce Edgarova kalibru, talentu a charismatu. Atlas musí být skutečně přitažlivá osobnost, někdo s charismatem a šarmem, ale s temným a nebezpečným vnitřkem. Edgar se navíc jako herec stále vyvíjí, stejně jako Atlas. Chceme vytvořit něco divokého, zábavného a velmi odlišného od všeho, co jsme u Edgara viděli dříve. Jsem nadšený, že s ním budu pracovat.“

O čem má být film?

Momentálně víme, že nechvalně známou zlodějku Lilith. Ta se nedobrovolně vrací na svou domovskou planetu Pandora, aby našla nejmocnějšího muže ve vesmíru – Atlase. K tomu jí pomáhají Roland, Tiny Tina, Krieg, Tannis a Claptrap. Tito hrdinové budou bojovat s mimozemskými příšerami a bandity, aby našli dívku, která drží klíč k nepředstavitelné moci.

Zatím film nemá žádné datum vydání, ale obsazení je velice slibné a zápletka krásná a jednoduchá. Není tedy moc věcí, co zkazit. Počkejme si zatím na další informace a doufejme, že nedopadne jako spousta jiných filmů podle her.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button