NovinkyPC

ENDER LILIES:Quietus of the Knights na Steamu

Máte rádi pohádky? A máte rádi temné fantasy pohádky? Věřím, že pokud jste si tuhle novinku rozklikli, tak ano. Studia Live Wire a Binary Haze Interactive hrdě oznámily, že jejich ultra temný a ultra pohádkový počin ENDER LILIES: Quietus of the Knights je od teď k dispozici na Steamu prostřednictvím služby Early Access.

ENDER LILIES je temná 2D fantasy akční RPG, ve které se snažíte o rozluštění tajemství zničeného království. Království bylo zničeno přírodní katastrofou a zbylo z něj jen tajemné podhoubí plné uliček a chodbiček na prozkoumání. Smrtelný déšť proměnil všechno živé v krvežíznivé příšery a na tobě, Lily, je otevřít oči a probudit se do tohohle světa plného chaosu.

Jako hlavní hrdinka celého příběhu procházíte zákoutími zničeného království a snažíte se porazit všechny bosse. S každým vítězstvím získáváte jednotlivé záblesky z minulosti. Ty si jako malá kněžka nepamatujete a snažíte se zjistit, jak království od smrtelného deště vysvobodit.

ENDER LILIES: Quietus of the Knights je nádhernou hrou plnou ilustrací typického japonského charakteru a hudebním podkladem úžasného Keiichi Sugiyami. Nemůžu si pomoct, ale svým charakterem a melancholickým prostředím mi velmi připomíná ponurá místa dokonalého světa NieR.

Hra by se měla objevit v polovině roku 2021 také pro PlayStation4, PlayStation5, Xbox One, Xbox Series S/X i Nintendo Switch.

Gabriela “Inie“ Hudec

Znáte to. Alter ego žijící vlastním životem ve virtuálním světě. A je mu tam moc dobře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button