NovinkyPCPS4Xbox One

Hunt: Showdown představuje svůj první Halloween Event

Je nám fakt jasný, že toho Halloween contentu máte už plné knihovny ale pokud patříte mezi komunitu Hunt: Showdown, přinášíme Vám souhrn toho co si Crytek připravil pro letošní spooktober.

Destroy and loot!

Hunt představuje prémiový event a jeho náplní bude především ničení tak typických pumpkinů. Za každé zničení obdržíte 3 event body. Tyto body pak musíte posbírat k tomu, abyste dostali ten sweet sweet loot. Rewardy jsou rozděleny dle 3, 6, 10 a 20 bodů za zničení pumpkinů ve světě. Pokud se zaměříte na dýně, které jsou rozesety jen tak po světě, dostanete samozřejmě tu nejmenší bodovou odměnu. Pokud máte odvahu vyšlápnout si na Butcherovu hlavu, sladkých 20 na vaše konto prosím!

Na co vlastně ty body grindujem?

Samosebou tohle collectování bodů není pro nic za nic. Byla nám představena dávka nových zbraní. Mezi nimi:

  • Nůž – Skeleton Key
  • Pax Claw – revolver (Bone Shard)
  • Brokovnice – Scalpula
  • Bayoneta – Backbone

K tomu všemu pokud se vám podaří najít injekční stříkačku s pořádnou dávkou sladkých drugs, všechny nasbírané body se vám budou ještě násobit. Důležité je zmínit, že k tomu, abyste obdrželi kompletní gear bude potřeba nasbírat 1 000 těchto pointů. K tomu všemu navíc právě probíhá 50% sleva na Steamu na celou hru HUNT: Showdown, tudíž pokud jste doteď váhali tak směle do toho!

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button