MobileNintendoNovinky

Pokémon UNITE – velký průšvih, nebo budoucí hitovka?

Kolekce her Pokémon se rozroste o další titul. V červenci se dočkáme vydání Pokémon UNITE na Nintendo Switch a o měsíc později vyjde i mobilní verze hry. Tato free-to-play hra využívá prvky MOBA a vyvinula ji společnosti Timi Studios. Pokémoni patří ve videoherním průmyslu dlouhodobě mezi stálice a tak byla pouze otázka času, kdy udělají další krok. Uvidíme, zda se jim to tentokrát vyplatí.

Pokémon UNITE sklidilo smíšené hodnocení

UNITE bude MOBA hra, ve které proti sobě v aréně stojí dva týmy o pěti hráčích. Během časového limitu mají hráči za úkol porazit divokého pokémona a obsazovat kontrolní body pomocí vstřelených gólů. Na konci zápasu vyhrává samozřejmě tým, který kontroluje větší území. Na začátku hry každý hráč začíná s Pokémonem na základním levelu a během hry jej postupně vyvíjí. S vyšším levelem charakter získává pochopitelné i nové útoky. V beta verzi bylo prozatím představeno dvacet Pokémonů.

Odhalení hry provázely smíšené reakce a video se na Youtube dokonce setkalo s většinou negativními ohlasy. O něco později bylo video smazáno a nahráno znovu. Fanoušci tvrdí, že to bylo právě kvůli smazání negativních komentářů. Fanoušci jsou nespokojení hlavně proto, že se k projektu připojil čínský gigant v oblasti mobilních her, Tencent. Vývojáři hru oznámili jako velký projekt a spousta lidí věřila, že se bude jednat o nové RPG, a zatím dostaneme „pouze“ spin-off mobilní verze hry. Takže si asi dovede představit to zklamání při odhalení hry. Uvidíme, jak si hra povede. Start rozhodně nemá jednoduchý a pokud si budou vývojáři chtít udobřit fanoušky, tak musí nabídnout něco extra.

Možná není série Pokémon vaše krevní skupina. Nekoluje vám v žilách místo krve třeba palivo do F1? Jestli ano, tak tohle musíte vidět.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button