NovinkyPC

Guild Wars 2 míří na Steam!

Osobně můžu potvrdit, že Steam umí vyhrabat z kdejakých srač… teda ze spáru zapomnění či problému s popularitou, kdejaký titul. Příkladem můžu uvést např. Neverwinter Nights, které po přechodu na Steam zažilo opět svoje dobré léta a hraje ji stejně, nebo někdy i více lidí, než za dob, kdy bylo NwN vydáno. To samé platí taky třeba pro Wurm Online. Obě hry jsou tak trochu “hardcore” a nezaujmou všechny kvůli své náročnosti na čas, či složitosti.

Nyní, tedy v listopadu, přibude na Steam i další pecka – Guild Wars 2. A to i se všemi svými dosavadními datadisky. Další z rozšíření pak má vyjít někdy v roce 2021. Ponese název End of Dragons a přinese řadu novinek, jako je nová lokace, kde se budete moct potápět přímo v podmořské hoře a kolem ní. Cena datadisků i hry bude stejná jako doposud.

Novinka nese i nějakou tu špatnou zprávu. Bohužel, stávající účty vytvořené na jejich vlastním launcheru, nepůjdou převést na Steam, nebo naopak. Světy, které jsou však již v chodu budou sdílené, takže pokud by jste se chtěli ze Steamu připojit ke kámošům co hrají z účtu vytvořeném v launcheru ArenaNetu , nebude to žádný problém.

Guild Wars 2 je rozhodně jedna z her, která se netěší takové popularitě, jakou si bezesporu zaslouží. Originální bojový systém, krásný svět i parádní vyprávění příběhu jsou bezesporu důvodem, proč by si každý fanoušek MMORPG měl tento titul zahrát. A já pevně doufám, že rozšíření, či přechod (jak chcete) na Steam mu pomůže vytvořit větší playerbase a posune hru kousek dál. Jsem totiž přesvědčený, že GW ještě má a bude mít co nabídnout.

David "Salamista" Hrňa

Všichni máme jedno společné - máme rádi hry! Ať hraješ na čemkoliv a cokoliv, jde nám o zábavu! Toho se držme.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button