NovinkyPCSoutěže

Do Planet ZOO přichází rozšíření Europe Pack

14. prosince 2021 do známé hry Planet ZOO přichází rozšíření s názvem Europe Pack. Na co se v tomto rozšíření od Frontier Developments můžeme těšit? Máme poznávat krásy celé Evropy. Do hry má vstoupit pět nových zvířat (konkrétně kozorožec horský, rys ostrovid, daněk, mlok skvrnitý a jezevec). Kromě toho se v Planet Zoo objeví hned 250 nových atraktivních scenérií, tedy nejvíce v celé historii Planet Zoo. Navíc se ještě objeví jeden nový scénář odehrávající se v alpském pohoří.

Co je na těch pěti zvířatech zajímavé? Čtyři z nich patří do výběhu a jedno samozřejmě do expozice. Kromě toho, že se tedy o něj budete muset pořádně starat, jim můžete vytvořit i pořádný výběh. Navíc u jezevců, kteří rodí mláďata v podzemí si můžete v jejich hnízdě zařídit kamery, abyste o tento zážitek nepřišly. V nových 250 rozšířeních se budete moci inspirovat slavnými evropskými městy jako je Amsterdam nebo Benátky nebo krajinou jako jsou Alpy. K tomu budete moci budovat různé druhy mostů a sázet nové druhy stromů.

K tomu ještě nový, časově omezený scénář. V něm musíte dostat do vaší zoo co nejvíce různých zvířat. Tato Zoo se navíc nachází v zasněženém úpatí vysokých hor, inspirovaným italskými, francouzskými a švýcarskými alpami. Expandujte ve své zoo a udělejte všem pořádný výlet po Evropě.

K tomu všemu tu pro vás máme ještě tu jednu dnešní otázku, tak hlavně nezapomeňte otevřít další okénko našeho darovacího kalendáře.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button