NovinkyPC

S.O.G. Prairie Fire, Vietnam v Armě III | Novinka

Sice se to nezdá, ale třetí Arma je venku už víc než sedm let. I tak ale pořád dostává nový obsah. Tentokrát se jedná o další z takzvaných „Creator DLC“. Ta jsou vždy tvořena třetí stranou a pak oficiálně vydána českou společností Bohemia Interactive. Rychle se blížící DLC S.O.G. Prairie Fire vyvíjí studio Savage game design, celkem mladý a asi padesátičlenný tým, pro nějž jde o první velký projekt.

Severní Vietnam je krutý…

Podíváme se do válkou zmítaného Vietnamu. Samotný název DLC S.O.G. Prairie Fire odkazuje na speciální jednotky Americké armády MACV-SOG, které prováděly tajné operace ve Vietnamu, v Laosu a v Kambodži. Právě za tuhle jednotku bude hrát v kooperativní kampani rozšíření. Samotní vývojáři z Savage Game Design při vývoji spolupracovali s veterány, kteří v této jednotce sloužili.

… počítej vojáku s tím

Budeme moci prozkoumat dohromady asi 300 kilometrů čtverečních Vietnamu a dokonce kousek Kambodže a Laosu. Dále dostaneme 4 nové frakce, mezi něž patří americká armáda, vietnamská armáda nebo Vietkong. Zastřílíme si taky z více než stovky nových zbraní a vozidel, od revolverů až po tanky. Nesmíme taky zapomenout na již výše zmíněnou kooperační misi, která se skládá ze šesti dílčích misí. K tomu pak budou ještě přidány další multiplayerové i sigle-playerové scénáře.

Zatím bohužel neznáme přesné datum vydání, S.O.G. Prairie Fire by mělo ale vyjít ve druhém kvartálu tohoto roku, tedy nejpozději v létě. Na Steamu za něj zaplatíte 22,99 €, což je asi 600 Kč.

Tomáš "Strachkvas" Strašák

Rád hraji strategie, RPG a Counter-Strike. Miluju bušení do bubnů a nemám rád kacíře.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button