ExkluzivněHryNovinkyPCXbox One

E3 2019 – Star Wars Jedi: Fallen Order Gameplay!


Tak a je to tady! Po dlouhém, zatraceně dlouhém čekání jsme se konečně dočkali! Máme tady prvních 15 minut needitovaného záznamu z dlouho připravovaného Star Wars projektu Fallen Order!

Připravte se na záběry z planety Kashyyyk, kde se Impériu podařilo zotročit domorodé Wookie. Stanete se součástí skupiny povstalců vedené Sawem Gerrerym, který se nám představil ve filmu Rogue One: Star Wars Story a nebudete hrát samozřejmě za nikoho jiného než Cala Kestise. Cal byl učedníkem řádu Jedi a po jeho pádu se zněj stal pronásledovaný uprchlík. V aktuálním gameplay videu už má něco za sebou a tak si užijete dostatek bojů se světelnými meči, ale i síly a nových schopností. Tvůrci ze studia Respawn přirovnávají hratelnost ke všem oblíbenému oldschool projektu Jedi Knight: Jedi Academy a lhal bych, kdybych řekl, že to tam ani trochu nevidím. Právě naopak! Ve hře získáváte i zkušenosti a postupně si tak budete postavu vylepšovat jak silnějšími schopnostmi tak i dalšími vychytávkami. Star Wars se prostě vrací v plné síle, alespoň tak to na mě působí z tohoto videa!

Ale teď tu nejste proto, abyste o tom jen četli, takže neváhejte a klikejte na video a užijte si těch 15 úchvatných minut z Fallen Order stejně jako my!

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button