MobileNovinkyPCPS4Xbox One

Průvodcem 8 sezóny Gwent: Witcher Card game bude Marigold

CD Projekt Red dnes oznámilo začátek 8 sezóny Gwent: Witcher Card game, jejíž součástí bude i Valentýnský event. Hlavním průvodcem a tváří nejnovější sezóny bude legendární bard a sukničkář vikomt Julián známý jako Marigold. Kromě toho, že ve hře bude tento prostopášník, se dočkáme dalšího herního deníku. Ten bude obsahovat více než 100 úrovní a více než 80 odměn, které půjde odemknout v herních režimech Gwent – Standard, Seasonal a Draft.

Po celou dobu budete jako hráči plnit i další herní questy, včetně každotýdenního speciálního. Díky tomu budete postupovat v úrovních deníku a získávat z něj odměny. Kromě toho bude ještě každý týden zveřejněna nová kapitola originálního příběhu o dvou známých postavách. K Marigoldovi přibude ještě špión Sigismund Dijkstra. Ti spolu mají spolupracovat, ačkoliv se to ani jednomu nelíbí.

Herní deník bude mít dvě úrovně. Ta první bude samozřejmě zdarma pro všechny hráče. Druhou si budete moci přikoupit, stejně jako její úrovně. Oba herní deníky budou obsahovat různé odměny jako jsou karty, mince nebo hudební skladby. V přikoupeném deníku bude ještě možné získat speciální vzhled samotného Marigolda.

Nová sezóna (Journey 8) Gwent: Witcher Card game tak začíná oficiálně 8. února 2022 a potrvá tři měsíce. Valentýnský event bude od 11. února do 22. února 2022, tedy celých 11 dní. A co myslíte vy, do jakých patálií se zase ten Marigold dostal?

Zdroj
Foto: Gwet | CD Projekt Red

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button