NovinkySeriály

Negan a Lucille konečně v The Walking Dead

Skalnímu fanouškovi The Walking Dead asi neuniklo, že stanice AMC vypustila do světa nové fotky z natáčení. Jedná se o snímky z chystaných šesti bonusových epizod desáté řady, která by měla být dostupná už 28. února 2021. Na jedné z fotek je Negan a Lucille z dob ještě před nákazou. Takže se konečně dočkáme Neganova preqelu.

Je tady snad někdo kdo sleduje The Walking Dead a nezná Negana (Jeffrey Dean Morgan)? Asi ne! Negan, kontroverzní antihrdina, sympaťák a tak trochu magor. Kdo by ho neměl rád. Pokud jste sledovali pozorně tak víte, že Negan se svěřoval v 8. řadě o osudu své ženy Lucille a všichni jsme netrpělivě čekali, jestli nám bude příběh jeho minulosti představen. Po své ženě pojmenoval svoji ikonickou baseballovou pálku.

Byl jsi k Lucille něžný a milý? Zacházel jsi s ní jako s dámou? Pohladil jsi Lucille po kundičce, jako dámu?…Dělám si prdel, je to pálka, nemá kundu.

Negana prostě nelze nemilovat.

V jedné z chystaných epizod s názvem “Here’s Negan” (neboli “Tady je Negan”) se podíváme na Neganovu minulost před vypuknutím viru kde ho uvidíme po boku jeho ženy Lucille, kterou si zahraje jeho skutečná žena (Hilarie Burton). Této epizody se nejspíše dočkáme v dubnu.

Tak uvidíme, co nám šest bonusových epizod desáté řady nabídne. Podle mě se máme na co těšit. Nejen, že se příběh posune dál, ale myslím, že se konečně zodpoví nejedna otázka z jeho minulosti.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button