HryNovinkyPC

Starship Troopers – Terran Command k vyzkoušení

Novou strategii Starship Troopers – Terran Command snad není potřeba hluboce představovat. Hra už je nějaký ten pátek ve vývoji a všichni fanoušci hvězdné pěchoty, co si dávají brouky k obědu, na ni jistě netrpělivě čekají. Včetně mé maličkosti samozřejmě. Vývojáři z The Artistocrats si však pro nás přichystali menší překvapení. Tím je možnost zahrát si zdarma demo v termínu od 1. října do 7. října! Chcete vědět víc?

Hra se inspiruje převážně prvním zfilmovaným dílem, okolo kterého se vytvořil menší kult. Naštěstí si nebere nic z jeho dvou stupidních pokračování, ani naopak z ucházející knižní předlohy, ve které je však na můj vkus málo akce. Půjde o klasickou RTS strategii s taktickými prvky. Ve hře je možnost stavby základních budov, z orbity si můžeme povolat posily v podobě dalšího krmiva pro roje brouků a svou roli bude hrát i členitost terénu. Obrana základny v obležení vesmírného hmyzu, jak vystřižená z filmu, nebo naopak plánování přepadu. Tohle vše bude samozřejmě ve hře možné. The Artistocrats, nám poskytli k free demu i menší instruktážní video. Chcete vědět víc?

Hratelné demo nám ukáže dva scénáře, které by nám měli představit velkou část z herních mechanik. Datum vydání na Steamu sice stanovené je a to konkrétně na 31. března 2022. Vývojáři jsou však s datem velmi opatrní a není vyloučené, že se může ještě změnit. Prosí také hráče o jakoukoliv zpětnou vazbu při testování hry. Uvítají i případné připomínky či nápady, jak hru ještě vylepšit. Zdá se, že The Artistocrats by neradi něco podcenili a vývoj své hry ani nechtějí uspěchat. Chcete vědět víc? Občanství si zajistíte pouze jediným způsobem. Vstupte do hvězdné pěchoty zdarma hned teď. Nebo snad chcete žít na vždycky?! Já si rozhodně beru svou poloautomatickou Mortu a jdu na ně!

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button