NovinkySeriály

Divoký hon se objevuje na záběrech z natáčení | Novinka

Momentálně probíhá natáčení 2. série Zaklínače na plážích v Devonu. Na fotkách se neobjevila žádná známá tvář, ale pouze několik jezdců na koních. Ti ale na sobě měli pozoruhodné unikátní brnění a pravděpodobně by měli zpodobňovat Divoký hon. Což je vcelku obrovské pozdvižení, protože by to mohlo znamenat, že se 2. série dostane v příběhu mnohem dál, než jsme se odvážili odhadovat. Samozřejmě se vždycky může ve výsledku jednat pouze o sen hlavních protagonistů, první možnost je ale přitažlivější.

Na fotkách je také vidět tvář jednoho z jezdců, kterým by mohl teoreticky být samotný Eredin. To zatím ale nebylo nikde potvrzeno, ani vyvráceno. Nutno také podotknout, že brnění, která mají jezdci na sobě, nejsou tak špatná, jako ta Nilfgaardské šourkové armády, což je jenom dobré znamená. Kolují i nepotvrzené zprávy, že se na natáčení objevili sám Henry Cavill (Geralt).

Co je Divoký Hon?

Legenda pravý, že Divoký hon je průvod přízraků a přeludů objevující se na nebi, který zvěstuje válku a přírodní katastrofy. Tento hon vede Král honu, který je samotným vtělením smrti. Mluví se i o případech, kdy Hon někoho unesl. My ale víme, že se jedná o hromadu šílených elfů v děsivých zbrojích, kteří zabíjí kohokoliv, koho chtějí a jejich vůdcem je právě elf Eredin.

Vzhledem k tomu, kolik se toho o blížící sérii objevuje, se na ni těším čím dál více (podívejte se zde).

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button