DeskovkyNovinkyTabletop

FYFT – švédský stůl, ze kterého si vybíráte své hobby

Růst našeho magazínu je do jisté míry závislý na kvalitních partnerech. Recenze, soutěže… to všechno bychom pro Vás nemohli dělat, kdybychom za sebou neměli podporu herních vydavatelů, výrobců hardwaru, knižních nakladatelství a dalších. A my teď můžeme do herní části naší rodiny přivítat FYFT – specialisty na volný čas!

Volný čas je pro mnohé z nás svatý. Proč ho tedy nevyužít tak, abychom si ho užili naplno a ještě se třeba něčemu bezděčně přiučili? FYFT se specializuje na hobby předměty, které jsou právě určeny pro volný čas (odtud ta zkratka – Fill Your Free Time). Pokud ale čekáte prostý obchod s deskovkami, hračkářství nebo jinou samoobsluhu, tak to vás zklameme a můžete tuhle stránku rovnou zavřít.

Tzv. “FYFŤáci” jsou lidi, kteří žijí svými koníčky a každý se zaměřuje trochu jiným směrem. Jedna věc je ale spojuje – předávání filozofie volného času druhým. Ve FYFTu se nevěnují jen tak nějakým aktivitám, vše má hlubší význam. Záleží jim na tom, aby to, co děláme, přinášelo do života pozitivní emoce, spojovalo nás s přáteli, budovalo charakter, odhodlanost a pevnou vůli. Mohli bychom i říci, že nás tyto aktivity vedou vstříc osobnímu rozvoji. Proto se jich nebojte na cokoli zeptat!

Při vstupu do FYFTu uvidíte mnoho věcí, mezi které klasicky patří Rubikovy kostky, yoya, kendamy, deskové hry, disky pro Discgolf, batohy, ale i miniatury nebo hry na hrdiny (D&D). To by ale bylo hodně slabé, kdyby nabízeli jenom jakési produkty. U sebe na Praze 7 (a nejen tam) organizují a sponzorují soutěže, pravidelné srazy, workshopy a přes domluvu poskytují prostor pro akce a setkávání různých komunit.

Ve FYFTu si každý najde to svoje. Však přesvědčte se sami!

Jarda "prank" Strejc

IT Worker • Gamer • Writer • Father

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button