NovinkyPCPS4Xbox One

Hunt: Showdown opět představí Halloweenský event!

Ne tak úplně nový PvE a PvP titul Hunt: Showdown od německého studia Crytek (Crysis, Far Cry 1) stále stoupá v oblíbenosti u hráčů a byla jen otázka času, kdy vývojáři zase přijdou s něčím novým. Vývoj hry se totiž rozjel na plné obrátky a víceméně každý měsíc se hráči dočkali nějaké nové vychytávky. Nyní studio dropnulo trailer, který nováčkům moc nenapoví, za to veterání už vědí na co se mohou těšit!

Všichni veteráni totiž velmi rádi vtipkují, že je HUNT: Showdown vlastně hororovou hrou. A vypadá to, že blížící se Halloweenský event jim dá tak trošku za pravdu. V eventu s názvem The Harvest (Sklizeň) půjde podobně jako i v loňském roce o ničení dýní všech druhů a tvarů za body. Ty budete následně moct utratit za časově omezené kosmetické doplňky či speciální skiny. V 30 sekundovém teaseru se tak můžete podívat na potencionální nový skin pro hráče evokující hororové slasher filmy.

The Harvest začíná již 26. října a bude aktivní do 9. listopadu.

HUNT: Showdown si zahrajete na PC, PS4 a Xbox One.

Bunny

Malá králičice, která ráda čte knihy či komiksy, kouká na filmy nebo seriály a hraje hry. Krom toho o tom všem, ideálně dohromady, ještě raději mele s každým okolo sebe.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button