MobileNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

eFootball 2022 vychází už dnes

Sportovní sezóna je v plném proudu a herní kopie je plně následují. Oba velcí hráči mají své hry už připravené k vydání a fanoušci tak mohou nasázet kreditní karty do herních knihoven a utrácet tak své těžce vydělané peníze. Jenže pro letošní ročník se nám Konami rozhodlo jít trošku jinou cestou. Pro jejich eFootball 2022 se rozhodli jít směrem free-to-play modelu a základní hru si tak můžete zahrát zcela zdarma. A nebo ne?

eFootball 2022 je úplně zadarmo, ale..

Už dříve jsme psali, že Konami plánuje pro letošní ročník fotbalové simulace trošku jinou strategii. Oproti předchozím ročníkům si letošní díl fotbalu z japonské dílny užijete plně zadarmo. Nenechte se ale zmást, hra jako taková potřebuje svůj vývoj nějak zaplatit. To ví i Konami, a proto si už dnes můžete zakoupit prémiový upgrade plný hráčů. Tento před objednávkový bonus se pak promítne do online režimu, kdy při spuštění dostanete bonusový balíček vybraných hráčů a nějaké extra herní coiny navíc. Balíček stojí okolo tisíce korun a dá vám do začátku znatelný boost. Zase ale brzděte. Přestože hra vychází už 30. září pro PC konzole a mobily, tento upgrade balíček bude možný do hry stáhnout až 11. listopadu, kdy je naplánovaný první velký update pro eFootball 2022.

Hra jako live service

A to bude hlavní problém letošního ročníku. eFootball 2022 se vydává plně cestou live service hry a postupně bude do hry doplňovaný další a další content. Při prvním releasu bude k dispozici celkem 9 klubů a pár základních herních módů. Hned při vydání bude možné hrát hru mezi konzolemi PS4 a PS5 nebo Xbox Series S/X a One S/X. Později v listopadu se hráči dočkají onlinových lig a nějakého (ještě nespecifikovaného) modu pro budování vlastního týmu. V zimě se pak do hry dostanou první esport turnaje a cross-platform mechanika pro PC konzole a mobily. Hra taky zapracovala na gameplayi. Hráč by měl mít momentálně mnohem lepší pocit při ovládání hráče bez kontroly míče a kličky by měly doznat také znatelného vylepšení. Jak se to Konami povedlo se přesvědčíme už za pár dní. Který z fotbalů letos preferujete? Jdete do FIFA 22 a jejich léty prověřeného FUT nebo zkusíte free-to-play eFootball 2022?

https://youtu.be/K84Mt8FhgME

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button