NovinkyPCPS4

Neverwinter: Sharandar – Mír netrvá věčně | Novinka

Před pár dny vyšla první část kampaně Neverwinter: Sharandar. Po poražení Malaboga a jeho sil zavládl na nějakou dobu mír. Ale jak víme i z našeho světa, mír nikdy netrvá věčně. I svět Feywild to brzy pozná. Kdysi poražení nepřátelé se začínají znovu připravovat na válku. A my hráči je coby ochránci Feywild musíme zastavit.

Nová kampaň Sharandar vyžaduje 80. level a úroveň předmětů nejméně 40 000. Pokud se však do nové kampaně pustíte během prvních dvou týdnů a splníte úvodní úkol, úroveň předmětů vám bude automaticky zvednuta na požadovanou úroveň.

První epizoda kampaně se jmenuje The Iron Tooth. Spojení mezi Feywild a Faerûn bylo přerušeno a není jiné možnosti, jak mezi těmito místy cestovat. Bude na nás, abychom se spojili s vyslanci Iliyanbruenu a našli způsob jak obnovit spojení a pomohli dobrodruhům za mostem. K tomu všemu cestovatelé vracející se ze Sharandaru hlásí, že se tam začíná dít něco nekalého. The Iron Tooth je jen první epizodou Nevewinter: Sharandar a můžeme se těšit na mnoho dalšího. S novou expanzí přichází i dungeon The Vault of Stars, a to dva týdny po začátku. Čeká nás boj s členy Gloaming Court zatímco budeme odhalovat tajemství unseeling fey. Celkem se utkáme se třemi bossy a samozřejmě na nás čeká celá řada odměn. Tak co říkáte na novou kampaň? Ponoříte se ještě hlouběji do světa Feywild?

Hrajete Crusader Kings 3? Tak vás určitě zaujme článek o novém DLC. Nevíte co s časem při lockdownu? Tak se podívejte na recenzi Tales from the Borderlands, třeba zjistíte, že je to hra pro vás.

Kristina "Speedy" Gonzálezová

Ráda se označuji za sběratele konzolí, ale zatím jich vlastním pouhých 20. Čtení, hraní a historie jsou mojí vášní a nedostatek času na koníčky věčným problémem. Fantasy, sci-fi, horor, detektivka, komiks nic mi není cizí.

Podobné články

Back to top button