NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

The Quarry – postavíte se strachu nebo zbaběle utečete?

Partička teenagerů uspořádá poslední den na letním táboře oslavu. Žádné děti. Žádní dospělí. Žádná pravidla! Věci v The Quarry ale naberou rychlý spád. Teenageři začnou být pronásledování něčím nebezpečným a krvelačným a čeká je noc hrůzy. Přátelské žerty a flirt jdou stranou a čeká je rozhodnutí na život a na smrt. Společné vztahy se budou budovat i bortit podle tlakem rozhodnutí, která uděláte. Zahrajte si za každou z devíti postav v napínavém filmovém příběhu, kde každé rozhodnutí ovlivní vývoj, kam se bude příběh ubírat. Každá postava se může stát hvězdou této show, nebo zemřít, než se dočkáte rána.

Jak se bude váš příběh vyvíjet?

VÁŠ PŘÍBĚH, JEJICH OSUD
Odvážíte se zkontrolovat, co je za padajícími dveřmi? Prozkoumáte výkřiky, vycházející z lesa? Zachráníte své přátelé, nebo budete zoufale utíkat? Každá volba, ať je velká nebo malá, vás posune jiným směrem.

ÚŽASNÝ FILMOVÝ ZÁŽITEK
Špičkové technologie, zachycující reálné obličeje a filmové osvětlení dodávají hře realistický vizuál. To vše je doplněno neuvěřitelnými hereckými výkony hollywoodských hvězd.

UŽÍVEJTE SI STRACH S PŘÁTELI
Vložte svou víru do svých sedmi přátel v online hře, kde pozvaní spoluhráči sledují a hlasují o klíčových rozhodnutích a vytvářejí tak příběh s vámi. Nebo si zahrajte v kooperativním módu z pohodlí gauče, kdy každý hráč řídí své vlastní akce.

PŘIZPŮSOBTE SVÉ ZKUŠENOSTI
Nastavitelná obtížnost pro všechny herní prvky umožňuje hráčům jakékoli úrovně užít si horor. A pokud se raději díváte než hrajete, Movie Mode vám umožní vychutnat si The Quarry jako filmový thriller, který stojí za to. Vyberte si, jak chcete, aby se příběh rozvinul, odvažte se a mezi všemi výkřiky si dejte popcorn!

Zhruba takhle nějak popisují svůj titul sami vývojáři hry z 2K a Supermassive Games a my si říkáme, že se možná rodí nový multiplayerový zážitek, který tu v takové formě ještě nebyl. A co vy? Vyzkoušíte si další hororovku z dílen studia, které vám přineslo pecky jako The Dark Pictures Anthology, Until Dawn nebo Little Nightmares 1 a 2?

The Quarry vyjde 10. června 2022 a bude k dispozici na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One a Windows PC prostřednictvím služby Steam.

Zdroj
Foto: Supermassive Games

Jan "White Rabbid" Kőrmendy

Šílenec do fantasy a sci-fi, geek, streamer, ale hlavně vášnivý gamer tělem i duší! Hry mě provází celý život a tak jsem tu, abych vám dal něco, do toho vašeho.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button