NintendoNovinkyPCPS4

Bloodstained: Curse of the Moon dostane sequel

Bloodstained: Ritual of the Night byl jeden z nejúspěšnějších videoherních Kickstarterů všech dob – tak úspěšný, že získal dost peněz na financování „prequel mini-hry“, která byla vydána v roce 2018 jako Bloodstained: Curse of the Moon. Ta se ukázala jako opravdu dobrá hra sama o sobě.

Osm bitů estetiky a nový příběh.

A přestože byl Ritual of the Moon původně koncipován jako throw-in bonus, je to právě on kdo dostává pokračování. Během dnešního živého vysílání New Game+ Expo producent Koji Igarashi oznámil, že Bloodstained: Curse of the Moon 2 je nyní ve vývoji. Nová hra, stejně jako její předchůdkyně, bude představovat „temnou, osmibitovou estetiku”. Zároveň nám představí zcela nový příběh o Zangetsuovi, šermíři z Dálného východu, který nese mocnou nechuť k démonům a alchymistům, kteří je vyvolali.

Hachi rozšlape nepřítele na pastu.

Zangetsu je tvrdý chlap s nejvyšší rychlostí útoku, „čímž se z něj stává silná, přímočará postava“, zatímco Dominique je „záhadný exorcista spojený s církví“, který dokáže oživit a uzdravit spojence (a má schopnost odrazit se od nepřátel, aby dosáhl vysokých míst), a Robert je bývalý voják a vynikající střelec, který na svou stranu přivádí „extrémní palebnou sílu“, ale má extrémně nízkou obranu a žádné magické schopnosti. Hachi je však zajímavý: Je to velšský Corgi, který byl alchymistou vložen do magickoenergetického brnění. Hachi se pohybuje pomalu a nemá žádné útočné subweapony, ale je super tuhý, překoná velké mezery, které ostatní nemohou, a může nepřátele rozdupat doslova do pasty.

Jakub Chytil

Blázen do anime a herního světa, do knížek i filmů.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button