FilmyNovinky

Vyšel teaser na Army of the Dead | Novinka

Momentálně nejdiskutovanější světový režisér Zack Snyder (Strážci, Justice League) má připravený pro své fanoušky další film s názvem Army of the Dead (Armáda mrtvých). Film konečně získal kromě oficálního teaseru od Netflixu i datum vydání. Zack Snyder filmy s nemrtvými umí, vzpomeňme si například na Úsvit mrtvých, který je dodnes velice oceňovaný.

Hlavním tahákem na film je známý Dave Bautista (Spolujízda, Strážci Galaxie), který se v poslední době řadí mezi hlavní hvězdy akčních filmů. Umí zvládat jak role vážné, tak role komediální, což se herci s jeho postavou a vyzáží rozhodně hodí. Dalšími hvězdami filmu budou například Ella Purnell (UFO, WildLike) Ana de la Reguera (Cesta do země snů, Macho) nebo Garret Dillahunt (Looper, 12 let v řetězech).

O čem Army of the Dead film bude?

Než napíšu synopsi, zdůrazním, že se bude jednat o Rkový film, to znamená, že bude plný brutality, násilí, vulgarit, nahoty a sexuálních scén. Navíc kromě toho, že Snyder dělal režiséra, postaral se údajně i o podstatnou část scénářů a dělal i kameramana. Navíc pokud se film nepovede, fanoušci jej konečně můžou obvinit za špatně odvedou práci.

Zápletka je velice jednoduchá. Pár žoldáků se rozhodlo vydat do karanténní zóny, aby provedli jednu z největších loupeží v historii světa. Bohužel pro ně je právě ona zóna plná zombíků, kteří se je budou pokusit zabít a sežrat.

Teaser ale vypadá krásně a barevně, navíc filmů se zombíkama není nikdy dost (kromě Resident Evil). Zapište si tedy 23. května 2021 a těšte se, jakou hitovku si pro své diváky Netflix a Zack Snyder připravili.

Patrik "Superlachtan" Klicman

Superlachtan plující si světem obdivující všechno co se aspoň trošku vymyká realitě všedního života. A taky fanda všeho co se dá uvařit, sníst nebo aspoň odehrát a přečíst.

Podobné články

Back to top button