NovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Fortnite a další velké spolupráce na obzoru

Delší dobu bylo u nás ticho ohledně novinek ze světa Fortnite. Ne, že by se ve Fortnite nic nedělo, spíše jsme se věnovali trošku jiným aktivitám. Nicméně, už nám bylo trošku smutno a proto je na čase se podívat, co Epic Games opět vymýšlí. Jejich mistrovství v podobě marketingových spoluprací je nezpochybnitelné a tentokrát přicházejí s další peckou. Do hry se podívají dva slavní zpěváci. Můžete se těšit na Bruno Mars a Anderson Paak.

Fortnite Icon Series přináší nové skiny

Tahle slavná dvojice, která tvoří duo Silk Sonic, jsou nominováni na ocenění Grammy. Jako poctu tomuto úspěchu se můžete ve Fortnite utkat v limitovaném turnaji nazvaném Silk Sonic Cup, který právě probíhá. V něm můžete sbírat body, jak jste zvyklí a za ně následně získáte odměny. V souvislosti s tímto turnajem se ve hře objevila i nová rádiová stanice zvaná Icon Radio!

Nové skiny v item shopu

Oba zpěváci obdrží svůj vlastní skin přímo v in-game shopu. Skiny jsou součástí celého setu zvaného Silk Sonic Set, který vám v podstatě nabídne kompletní balení obou skinů a jejich doplňků. Ke všemu dostanete také pickaxe i nový back bling. Aby toho nebylo málo, v item shopu se objeví i typický emote pro oba zpěváky.

Oba tyto skiny jsou už teď ve hře a pokud vás zaujaly, můžete je koupit přímo v shopu za vaše V-Bucks. Další marketingová spolupráce, která nám ukazuje, že pro Epic Games prakticky neexistují hranice a čeho se dočkáme příště, se neodvážím odhadovat.

Zdroj
Foto: Epic Games

Jacob

Zajímá mě veškeré dění ve světě videoher, filmů nebo hudby. Hry mě provází celý život a takto jim to chci trošku vrátit.

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button