NintendoNovinkyPCPS4Xbox One

Doom Eternal: The Ancient Gods 2 se blíží | Novinka

Teď ruku nahoru. Kdo nikdy nehrál jakoukoliv hru ze série Doom? Kdo zvedl ruku, tak to je velký špatný. Tahle FPS střílečka je snad základem každého správného hráče. Vzpomínám si, jak jsme na základce po sobě házeli všechno možný, aby jsme se k počítači dostali jako první a mohli hrát tuhle parádní, nervydrásající gamesu. Od těch dob ale uteklo spoustu času a hra od společnosti id Software se vyvinula v něco naprosto kolosálního. A vývojáři nám chystají další skvělé rozšíření ke hře Doom Eternal.

Doom dostane další DLC

Doom Eternal zaznamenal opravdu velký úspěch. V den vydání bylo na Steam více než 100,000 hráčů v jeden okamžik. Což je fakt super číslo. U kritiků si pak hra nevedla o nic hůře. Chválu získala především za grafiku, soundtrack, souboje a nesmím opomenout ani kampaň. Od Metacritic se herní hodnocení pohybovalo mezi 87-88 body ze 100 na PC, PS4 a Xbox One. U jiných bylo hodnocení ještě vyšší. Například od IGN si vysloužilo krásné hodnocení 9/10. Ale pojďme k plánovanému DLC.

Už tento měsíc se dočkáme prvního teaseru pro rozšíření s názvem The Ancient Gods 2. Někoho může naštvat, že se dočkáme teprve prvního teaseru, ale zase je to o krůček blíž k vydání. Takže no stress. Dočkáme se. První Art nám ukazuje jednu zajímavou věc. Slayer drží v ruce něco jako obří kladivo. Takže k tradiční dvouhlavňové brokárně a neodmyslitelné motorovce se asi budeme mít i čím ohánět. Dosud se podobná zbraň v sérii neobjevila. Sám jsem na to velice zvědavý.

Co se týká prostředí ve kterém se toto DLC bude odehrávat, tak to bude také dost rozmanité. Slayer se bude nejspíš prohánět v opuštěném městě, kosit nepřátele v temné pevnosti a třeba se dočkáme i nějakého kláštera na kopci u vodopádu.

Datum vydání nevíme

Jediná černá skvrna na této informaci je, že neznáme datum vydání. To mě trochu drásá nervy, ale jak se říká: Kdo si počká, ten se dočká. Takže budeme čekat. No, nedá se nic dělat. Ale jedno je jisté. Když už unikají takové informace, tak další a konkrétnější nebudou daleko. Dávám tomu týden, nebo nám třeba datum vydání prozradí plánovaný trailer. Uvidíme.

Doom Eternal je k dispozici na PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a Google Stadia. Ale jedna bába povídala, že je na obzoru i vydání verze pro konzole nové generace.

A aby jsme vám zkrátili chvilku při čekání na další info, tak jsme si pro vás připravili i žebříček nejhorší filmů s fantasy tématikou. Ano, i takové články pro vás naši redaktoři připravují. Tak mrkněte zda znáte všechny.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Back to top button