Google StadiaNovinkyPCPS4PS5Xbox OneXbox Series X

Marvel’s Avengers dráždí novým DLC. Objeví se další ženská postava?

Na jednom twitterovém účtu se objevila informace, že herní adaptace nejmocnějších hrdinů světa dostane do party nového člena. Marvel’s Avengers se mají rozrůst o sestřenice Bruce Bannera. A tím není nikdo jiný než Jennifer Waltersová alias She-Hulk. Na tomto účtu se v minulosti už několik podobných informací objevilo a nakonec i potvrdilo.

Hlas by postavě měla propůjčit hlasová herečka Krizia Bajos. Ta příspěvěk na Twitteru dokonce okomentovala zeleným srdíčkem. Že by šlo o nepřímé potvrzení? Nový bonus musí ještě potvrdit vedení vývojářské společnosti Crystal Dynamics nebo vydavatel Square Enix. To se zatím nestalo, takže tuto informaci musíme brát určitě s rezervou.

Square Enix nedávno vydalo pouze prohlášení, že reakce na Marvel’s Avengers byla zklamáním. I přes svoji nevelkou popularitu se ale stále jedná o projekt, který se vyvíjí. Hra se dočkala už několika rozšíření, kdy hráči dostali možnost hrát za Black Panthera a Spider-Mana. A zatím nikdo neprohlásil, že se s dalším vylepšováním hry už nepočítá. Takže vše je možné a dokud se informace o She-Hulk nezamítne, tak není důvod tomu nevěřit.

Je sice hezké, že pořád sedíme u počítačů, konzolí nebo televize. Ale co si někdy užít i staré dobré zábavy s tužkou a papírem? Už víte o nové české adaptaci populární nerdí hry na hrdiny Dungeons & Dragons? České zpracování Jeskyně a draci vám připomenou kouzlo hraní na hrdiny po staru.

Tomáš "Zitik" Zita

Vášnivej čtenář fantasy , hráč Dračího doupětě a nenapravitelnej gamer. ,,Kolik charakterů žiješ, tolikrát jsi elfem, trpaslíkem, člověkem atd :-D ´´

Podobné články

Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Back to top button